Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobić słodkiego i dobrego do jedzenia xd


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kogel mogel.

Wiem, że wspomnienie nigdy nie zginie

Tak jak wspomnienie po pierwszej dziewczynie

Jak czasy podstawówki

Zbite butelki, ubite lufki

Starte zelówki w podróży

Polowanie na chwile się nie dłuży, się nie nuży...

Opublikowano

Zmiksuj banana z mlekiem, dosyp cukru. 5 min roboty, a niebo w gębie.

Wina zawsze leży po środku. Nie wiadomo tylko, gdzie leży środek.

Opublikowano

omlet na słodko z koktajlem truskawkowym

 

 

3 jajka oddzielasz żółtka od białek

 

białka ubijasz na sztywną piane z lyżeczką cukru pudru

żółtka mieszasz z 3/4 szklanką mleka i 2 łyżeczkami mąki

potem żółtka wlewasz do białek i dokładnie miksujesz, do uzyskania jednolitej masy

na patelni teflonowej rozgrzewasz łyżke margaryny, wlewasz mase, czekasz aż sie zetnie z jednej strony, bierzesz talerz o średnicy większej niż średnica patelni, przykrywasz i szybkim ruchem odwracasz patelnie, a potem omleta zsuwasz z powrotem i smażysz aż sie ładnie zarumieni

 

koktajl to odcinasz ogonki od truskawek, kroisz w ćwiartki, dajesz z 5 łyżeczek cukru i miksujesz

ae1d1005fe.png


Opublikowano

cukier

RaVneS - najgorszy mod ever. Tylko życzyć szybkiego odejscia na emeryture :).

 

Trolling/hejting moim Graalem. Feed the troll!

Opublikowano

Kupujesz budyń nalewasz mleka do szklanki wsypujesz budyń , dodajesz 2 łyżki cukru i mieszasz wszystko dokładnie.Wychodzi koktajl waniliowy :D

logo1.png
Opublikowano

Ciasto z kubka...(z mikrofali) w 2 minuty przygotowanie + "pieczenie mikrofalowe" 3-5min....

 

Składniczki :

 

 

1 jajo

 

3-4 łyżki cukru

 

3 kopiaste łyżki mąki pszennej

 

3 łyżki oleju

 

1/3łyżeczki proszku do pieczenia

 

2-3 łyżki kakao (bez kakao wychodzi białe ciasto, kiedyś zamiast kakao wlałem małą filiżankę mocnej kawy xdd i też było nawet)

 

1 łyżka mleka

 

1 łyżeczka cukru waniliowego (nie koniecznie)

 

Wszystko wrzucasz do kubeczka ( Ja robie to w miseczce ponieważ z kubka wypada) Mieszasz dokładnie i na 3-5 min do mikrofali aż urośnie...

Nie zapomnij o proszku do pieczenia, raz zapomniałem i było do wyrzucenia :D

 

Źródło :

http://www.wielkiezarcie.com/recipe61451.html

 

Warto dodać jakieś dodatki (rodzynki, orzechy - a gdy już gotowe to mus truskawkowy, roztopiona czekolada, bita śmietana itp. )

bo wychodzi najzwyklejsze ciasto czekoladowe - lecz przy ograniczonych składnikach i czasie

co często ma u mnie miejsce jest super rozwiązaniem.

 

I nie odpowiadam za skutki, to ciasto może być nie zdrowe ze względu na formę pieczenia....

Dla mnie jest dobre, gdy nie ma niczego słodkiego, puszyste mi wychodzi i mi to lotto czy jest zdrowe czy nie :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...